Senior Medewerker Verkoop

Jij bent de ervaren kracht op de winkelvloer.

Samen maken we het verschil

Als Senior Medewerker Verkoop ben je veel meer dan een ervaren collega. Jij bent het aanspreekpunt op de winkelvloer, ondersteunt jouw team en helpt mee om iedere dag samen de winkel tot een succes te maken. Je werkt actief mee, geeft collega’s een zetje in de goede richting en zorgt ervoor dat klanten met een goed gevoel de winkel verlaten.

Wat maakt deze functie zo leuk?

  • Je bent een onmisbare schakel op de winkelvloer
  • Je krijgt meer verantwoordelijkheid en vertrouwen
  • Je helpt collega’s verder én leert zelf iedere dag bij
  • Geen dag is hetzelfde: van klantadvies tot het coördineren van de winkelvloer

Wat maakt deze functie zo leuk?

Als Senior Medewerker Verkoop ben je een onmisbare schakel op de winkelvloer. Je krijgt veel verantwoordelijkheid en vertrouwen, helpt collega’s verder en blijft zelf iedere dag bijleren. Geen dag is hetzelfde: het ene moment geef je een klant advies, het volgende moment help je mee om alles op de winkelvloer soepel te laten verlopen.

Jij herkent jezelf hierin

Een dag als Senior Medewerker Verkoop

Zo ziet jouw dag eruit

Geen dag is hetzelfde. Je helpt klanten, werkt mee op de winkelvloer en zorgt samen met je collega’s dat alles soepel loopt.

08:00

Eerst even sporten

Je begint de dag met sporten. Omdat je vandaag later werkt, heb je alle ruimte om je ochtend op jouw manier in te delen.

13:00

Makers verder helpen

Een klant heeft een klusvraag. Met jouw ervaring geef je deskundig advies en help je bij het vinden van de juiste producten.

15:30

Overzicht op de vloer

Je houdt in de gaten wat er speelt, helpt collega’s met vragen en neemt het voortouw als dat nodig is.

18:00

Samen eten

Tijd voor een pauze. Je schuift aan voor een maaltijd van Praxis en eet gezellig samen met je collega’s.

21:00

Samen goed afsluiten

Je helpt de laatste klanten, stemt bijzonderheden af met collega’s en laat de winkel netjes achter voor de volgende dag.

Veelgestelde vragen

Kom alles te weten over de functie Senior Medewerker Verkoop

Wat doet een Senior Medewerker Verkoop bij Praxis?

Als Senior Medewerker Verkoop ben je het aanspreekpunt op de winkelvloer. Je helpt klanten met deskundig advies, ondersteunt collega’s en zorgt ervoor dat de afdeling er netjes uitziet en goed gevuld is. Ook denk je mee over verbeteringen in de winkel.

Heb ik ervaring nodig om Senior Medewerker Verkoop te worden?

Ervaring in retail of een klantgerichte functie is een voordeel, maar belangrijker is dat je energie krijgt van klantcontact en graag verantwoordelijkheid neemt. Productkennis leer je tijdens je werk en via trainingen bij Praxis.

Welke doorgroeimogelijkheden heeft een Senior Medewerker Verkoop?

Vanuit deze functie kun je doorgroeien naar Manager Verkoop, Winkelmanager of andere leidinggevende functies binnen Praxis. Daarnaast zijn er volop mogelijkheden om nieuwe vaardigheden te ontwikkelen met interne opleidingen.

Zet de volgende stap

Deze functie is een mooie stap wanneer je meer verantwoordelijkheid wilt nemen én jezelf verder wilt ontwikkelen richting een leidinggevende rol.

Altijd als eerst op de hoogte met onze Job Alert!

Meld je aan voor onze Job Alert en ontvang als eerste nieuwe relevante vacatures in je inbox.